Lekker spelen op het strand!

Uit eten met kinderen is leuker als ze niet stil hoeven te zitten. Bij Strandpaviljoen De Zeemeeuw in Noordwijk aan Zee ligt het strand voor de deur, staat er een speeltuin naast het paviljoen en is er op de kaart aan de kleintjes gedacht. Jij zit rustig aan tafel met uitzicht op zee, de kinderen spelen buiten. Het paviljoen staat aan strandopgang 18, recht voor de vuurtoren, en is elke dag open van 9.00 tot uiterlijk 00.00 uur, 365 dagen per jaar.

Restaurant met speeltuin op het strand

De speeltuin van De Zeemeeuw staat op het strand, direct bij het paviljoen. De blikvanger is een groot piratenschip om op te klimmen en te klauteren, met een glijbaan om weer naar beneden te zoeven. Daaromheen ligt gewoon strandzand, dus neem emmer en schepje mee.

De speeltuin is open en het hele jaar bereikbaar.

Zit je op het terras, dan heb je door de glazen terrasschermen vrij zicht op het strand en de zee.

Kind aan het knutselen tijdens de kidsmiddag bij De Zeemeeuw

Kidsmiddag: lunch, knutselen, dansen en spelen

Dit najaar organiseert De Zeemeeuw een kidsmiddag. De kinderen worden ontvangen met een lunch en daarna staat er een middag vol knutselen, dansen en spelen op het programma, van 12.45 tot 14.45 uur. Het kost € 15 per kind, inclusief lunch, onbeperkt limonade en alle activiteiten.

Terwijl de kinderen bezig zijn, reserveren we voor ouders en begeleiders een tafel. Zo drink je rustig een kop koffie of thee, of lunch je van de menukaart. De eerstvolgende kidsmiddag is op woensdag 7 oktober. Alle informatie en de reserveerknop vind je op de pagina Kidsmiddag 7 oktober.

Eten met kinderen

De keuken is dagelijks open voor ontbijt, lunch en diner. Voor de allerkleinsten staan er verschillende gerechten op de kaart. Op de lunchkaart staat een kids lunch en op de dinerkaart een kindermenu.

Kom je op zondagochtend, dan hebben wij het Lazy Sunday ontbijtbuffet. Kinderen tot en met 12 jaar betalen maar €9 voor het ontbijtbuffet. Bij het reserveren kan je meteen doorgeven hoeveel kinderstoelen je nodig hebt!

Gezellig samen met je kind een high tea op het strand? Kinderen betalen € 16,50 en krijgen onbeperkt limonade. Bij onze groepsarrangementen geldt voor kinderen van 3 tot en met 10 jaar een lager kindertarief.

Meer te doen op het strand

  • Strandverhuur: strandbedden, windschermen, ligstoelen en parasols huur je bij het paviljoen. De medewerkers zetten alles neer en ruimen het aan het eind van de dag weer op. Vooraf reserveren is niet mogelijk.
  • Juttas lenen: bij De Zeemeeuw leen je een juttas van de Grondstofjutters. Lever je hem vol in, dan krijg je een traktatie. Leuk om samen met de kinderen te doen tijdens een strandwandeling.
  • Douche en buitentoiletten: aan de zuidkant van het paviljoen, naast de ingang, zijn buitentoiletten. In het hoogseizoen plaatst de gemeente aan de noordkant een stranddouche om het zand en zeewater af te spoelen.
  • Strandrolstoel: er is een strandrolstoel en een zwemrolstoel, kosteloos te gebruiken. Reserveer vooraf via info@zeemeeuw.com (doordeweeks) of reserveren@zeemeeuw.com (weekend).

Praktisch

  • Adres: Koningin Wilhelmina Boulevard 108, 2202 GW Noordwijk. Neem strandopgang 18, recht voor de vuurtoren.
  • Parkeren: op de boulevard of op het Wantveld. Op beide plekken betaal je voor parkeren.
  • Toegankelijkheid: het paviljoen en het terras zijn rolstoeltoegankelijk en er is een invalidentoilet.
  • Openingstijden: elke dag van 9.00 tot uiterlijk 00.00 uur. De keuken is open vanaf 10.00 uur.
  • Honden: van 1 september tot en met 31 mei zijn honden welkom op het terras en op het strand. Binnen in het paviljoen zijn honden niet toegestaan. Van 1 juni tot en met 31 augustus mogen honden niet op het strand, de strandopgangen en de boulevards.
  • Reserveren: zeker in het weekend en op zonnige dagen is het aan te raden vooraf een tafel te reserveren via de reserveringspagina.

Met een groep of familiedag

Wil je met een grotere groep komen, bijvoorbeeld een familiedag met meerdere gezinnen, dan vraag je een offerte aan via de offertepagina. Voor lunch keuzemenu’s en platters geldt een minimum van 20 volwassenen; kinderen van 3 tot en met 10 jaar geef je apart op in het formulier.

Veelgestelde vragen

Is er een speeltuin bij De Zeemeeuw?

Ja. Direct bij het paviljoen staat een speeltuin op het strand met een groot piratenschip en een glijbaan. De speeltuin is het hele jaar bereikbaar.

Zijn er kinderstoelen en is er een verschoontafel?

Ja. Bij het reserveren geef je het aantal kinderstoelen op, dan staan ze klaar als je aankomt. Er is ook een verschoontafel.

Is er een kindermenu?

Op de kaart staan gerechten voor de allerkleinsten. Op de lunchkaart staan meerdere kids lunchgerechten en bij het diner zijn ook verschillende kindergerechten te bestellen.

Wat is de kidsmiddag en wat kost het?

Een middag van 12.45 tot 14.45 uur waarop kinderen lunchen, knutselen, dansen en spelen, terwijl ouders aan een gereserveerde tafel zitten. Het kost € 15 per kind, inclusief lunch, onbeperkt limonade en alle activiteiten. De eerstvolgende is op woensdag 7 oktober.

Mag de hond mee?

Van 1 september tot en met 31 mei zijn honden welkom op het terras. Binnen in het paviljoen mogen honden niet. In de zomermaanden, van 1 juni tot en met 31 augustus, zijn honden niet toegestaan op het strand van Noordwijk.